Norite būti informuoti apie ypatingus pasiūlymus pirmieji? Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir mes būtinai Jus informuosime, kai turėsime ypatingą pasiūlymą Jums!

Prenumeruokite naujienlaiškį


  Sekite mus

  Paieška

  7 žingsniai, kaip atgaivinti savo veido odą atėjus pavasariui

  veido oda

  7 žingsniai, kaip atgaivinti savo veido odą atėjus pavasariui

  Pavasaris – pasibaigus žiemai ir ruošiantis vasarai – yra tiesiog tobulas metas atstatyti veido odos drėgmės pusiausvyrą. Oro temperatūrų kaitos ir neigiamo aplinkos poveikio varginama oda dehidratuoja, todėl praranda savo švytintį grožį, o taip pat greičiau sensta. Tinkamas rūpestis savo veido oda ir jos hidratacija leis vėl spindėti ir džiaugtis jaunatviškumu.

  Ką reiškia hidratuota ir dehidratuota veido oda?

  Išgirdę žodį „hidratacija“ natūraliai galvojame apie vandenį. Hidratuoti arba drėkinti odą reiškia padidinti joje esantį vandens kiekį. Kai veido odai pakanka drėgmės, ji yra švelni, lygi, švytinti, tolygios tekstūros ir atspalvio. Tam, kad išlaikytume veido odos grožį ir sveikatą bei natūraliai vykstančius regeneracijos procesus, svarbu „numalšinti jos troškulį“, tai reiškia – reguliariai drėkinti bei atgaivinti.

  Kai veido oda yra dehidratuota arba išsausėjusi, jai trūksta vandens, todėl ilgainiui atsiranda pastebimi požymiai: blyškumas, papilkėjimas, tamsūs ratilai aplink akis, sausumas, pleiskanojimas, niežulys, raudonis, dirglumas, bėrimas, daug greičiau susidaro raukšlės. Dažnas burnos džiūvimo jausmas taip pat yra aiškus rodiklis, kad organizmui trūksta vandens, o tai lemia, kad ir veido bei viso kūno oda pradeda sausėti.  

  7 žingsniai veido odos drėkinimui ir atgaivinimui 

  1. Gerkite daugiau vandens

  Pirmasis veido odos drėkinimo žingsnis yra organizmo hidratacija iš vidaus. Sveikatos specialistai kasdien rekomenduoja išgerti bent 8 stiklines vandens. Jūsų kūnui gali prireikti daugiau, atsižvelgiant į kasdienę veiklą ir svorį. Pavyzdžiui, jei aktyviai sportuojate, su prakaitu netenkama daug vandens, todėl jo išgerti reikėtų daugiau.

  2. Venkite labai karštų ir ilgų dušų

  Ilgas maudymasis karštame duše gali panaikinti odos apsauginį barjerą. Dėl to oda netenka drėgmės ir būtinų aliejų, o tai sukelia odos išsausėjimą. Maudantis geriausia naudoti drungną vandenį.

  3. Reguliariai nušveiskite veido odą

  Odos šveitimas yra svarbus norint atsikratyti išsausėjusių dėmių ir negyvų ląstelių, susikaupusių dėl drėgmės trūkumo. Naudokite veido šveitiklį kartą per savaitę, tačiau nepamirškite, kad  pernelyg dažnas šveitimas gali taip pat pažeisti natūralų odos apsauginį barjerą ir sukelti drėgmės praradimą.

  4. Apsauginis kremas nuo saulės – būtinas

  Ultravioletiniai spinduliai suskaido kolageną ir elastiną, kurie yra atsakingi už odos stiprumą, elastingumą, regeneraciją, drėgmės išlaikymą. Tai gali sukelti priešlaikinius senėjimo požymius, pigmentinių dėmių atsiradimą, raukšles, išsausėjimą, dirglumą.

  5. Valgykite maistą, kuriame gausu vandens

  Praturtinkite savo mitybos racioną vaisiais ir daržovėmis. Jie ne tik suteikia organizmui daugiau drėgmės, bet yra naudingi veido odai dėl vitaminų bei mineralų. Citrusiniai vaisiai, tokie kaip apelsinai ir citrinos, yra pripildyti sulčių ir juose gausu vitamino C, kuris yra reikalingas norint išlaikyti gražią veido odos tekstūrą. Maistas, kuriame gausu vitamino A ir B3, taip pat yra svarbus norint pagerinti bendrą odos būklę.

  6. Sumažinkite kofeino suvartojimą

  Tiek kofeinas, tiek ir alkoholis gali sumažinti veido odos vandens kiekį, o tai sukelia suglebimą ir dehidrataciją. Apribokite kofeino ir alkoholio vartojimą iki dviejų puodelių kavos ir vienos taurės vyno, kad sumažintumėte jų poveikį odai.

  7. Rinkitės veido priežiūros priemones, kurios sulaiko drėgmę

  Svarbu naudoti veido priežiūros produktus, kurie prasiskverbia į odą ir ją drėkina. Priemonės turėtų taip pat būti praturtintos ingredientais, kurie sulaiko drėgmę, atkuria odos apsauginį barjerą ir sustabdo nuo vandens praradimo. Tada drėkinimas yra ilgalaikis, veiksmingai pagerinama odos tekstūra, veidas atgauna spindesį, sumažėja raukšlių. Būtent tokį drėkinimo, regeneracijos ir apsaugos efektą natūraliai sukuria silicis.

  Siliciu praturtintas atkuriamasis kremas

  Silicis yra pagrindinis elementas kolageno ir elastino gamybai odoje – tai svarbiausi struktūriniai baltymai, nuo kurių priklauso veido odos stangrumas, lygumas, švelnumas, elastingumas, spindesys, apsauginės funkcijos. Nuo silicio priklauso drėgmės skvarba ir išlaikymas veido odoje, taip pat ir jaunatviškumas. 

  SILXPERT® SKIN+ silicio atkuriamasis kremas yra subalansuotas veido odos atgaivinimui ir veiksmingam drėkinimui – atstato drėgmės pusiausvyrą ir sumažina išsausėjusios odos požymius. Veido oda tampa apsaugota nuo žalingo aplinkos poveikio, pamaitinta ir suaktyvinta natūraliai vykstantiems atsinaujinimo procesams bei kolageno gamybai. Silicio atkuriamasis kremas atitolina senėjimo procesus, sumažina raukšles bei stabdo jų atsiradimą ir leidžia džiaugtis išpuoselėta, atgavusia spindesį, lygia, švelnia, gražia veido oda. 

  SILXPERT® SKIN+ silicio atkuriamasis kremas