Norite būti informuoti apie ypatingus pasiūlymus pirmieji? Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir mes būtinai Jus informuosime, kai turėsime ypatingą pasiūlymą Jums!

Prenumeruokite naujienlaiškį


  Sekite mus

  Paieška

  • Jūs neturite prekių krepšelyje.
  • Jūs neturite prekių krepšelyje.
  • Jūs neturite prekių krepšelyje.

  Gražios odos, vešlių plaukų ir tvirtų nagų paslaptis – silicis

  silicis

  Gražios odos, vešlių plaukų ir tvirtų nagų paslaptis – silicis

  Sveikatos ir grožio industrijoje vis dažniau akcentuojamas silicis – tai elastingos ir švytinčios odos, žvilgančių ir vešlių plaukų bei stiprių ir nelūžinėjančių nagų šaltinis. Rūpintis savo išvaizda ir spinduliuoti jaunatviškumą galime kiekvienas.

  Kas yra silicis ir kur jo randama?

  Silicis sudaro 27 %, daugiau nei ketvirtadalį, žemės plutos ir yra antras gausiausias elementas po deguonies. Žmogaus organizme jis yra trečias svarbiausias elementas po geležies ir cinko. Žemėje silicio randama molyje ir smėlyje, taip pat silicis yra pagrindinė uolienų, tokių kaip kvarcas ir granitas, dalis. Žmogaus organizme silicis prilyginamas „statybinėms plytoms“ ir dar vadinamas „grožio mineralu“, nes yra fiziologiškai svarbus mūsų kūno jungiamiesiems audiniams, kaulams, odai, plaukams ir nagams.

  Elastinga ir švytinti oda

  Silicis skatina kolageno, kuris sudaro net 80% mūsų odos, gamybą organizme. Odos sausumas ir atsirandančios raukšlės – akivaizdžiai pastebimi požymiai, kad mums trūksta silicio. Grožio ir sveikatos industrijos specialistai teigia, kad vartojant silicio maisto papildus, galima sustabdyti odos senėjimo procesus, pagerinti jos elastingumą bei atkurti natūralų spindesį.

  Strijos, randai ir aknė

  Silicis yra svarbus mikroelementas tiek kolageno sintezei, tiek deguonies pernešimui, tiek ir natūraliai drėgmės pusiausvyrai mūsų kūne. Taigi silicis skatina odos regeneraciją, padeda sumažinti pigmentines dėmes, strijas, pagreitina randų gijimą, mažina bėrimus ir ramina aknės sudirgintą odą, sulygina spalvą, netgi šviesina odą aplink akis.

  Gražūs plaukai ir tvirti nagai

  Plaukų slinkimas ir nagų skilinėjimas – dar vienas požymis, kad mums trūksta silicio. Šis mikroelementas yra statybinė keratino medžiaga, kuri lemia sveiką plaukų ir nagų struktūrą. Praturtinus savo organizmą siliciu, galime sumažinti plaukų slinkimą, atstatyti jų žvilgesį, padidinti apimtį, sustiprinti nagus bei apsisaugoti nuo grybelinių infekcijų.

  Jeigu norime džiaugtis gražia savo kūno oda, žvilgančiais plaukais ir tvirtais nagais, o kartu puoselėti gerą savijautą ir atkurti natūralią savo kūno sveikatos pusiausvyrą – verta pasirūpinti, kad organizmui netrūktų silicio.