Norite būti informuoti apie ypatingus pasiūlymus pirmieji? Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir mes būtinai Jus informuosime, kai turėsime ypatingą pasiūlymą Jums!

Prenumeruokite naujienlaiškį


  Sekite mus

  Paieška

  • Jūs neturite prekių krepšelyje.
  • Jūs neturite prekių krepšelyje.
  • Jūs neturite prekių krepšelyje.

  Jeigu mūsų organizme trūksta silicio – senstame greičiau

  trūksta silicio

  Jeigu mūsų organizme trūksta silicio – senstame greičiau

  Jeigu mūsų organizme trūksta silicio – senstame greičiau. Sveikatos tyrimais įrodyta, kad silicis yra vienas svarbiausių mikroelementų, kuris gali sustabdyti senėjimo procesus. Tai reiškia, kad jaunystės ir grožio eliksyro toli ieškoti nereikia, užtenka pasirūpinti, kad organizmas nestokotų silicio.

  Kas nutinka, kai mums trūksta silicio?

  Greičiau senstame: džiūsta ir raukšlėjasi oda, nes sutrinka deguonies aprūpinimo, natūralios hidratacijos ir atsinaujinimo procesai organizme. Kai nepakanka silicio, pradeda sausėti ir slinkti plaukai, lūžinėti nagai, trupėti dantys. Lėčiau gyja žaizdos, sumažėja sąnarių lankstumas, padidėja kaulų lūžių tikimybė. Taip pat sutrinka medžiagų apykaitos pusiausvyra ir kitų naudingųjų medžiagų įsisavinimas, o be jų suprastėja ir vidaus organų funkcijos.

  Silicis ne be reikalo vadinamas mūsų organizmo „statybine medžiaga“, nes be jo tiesiog pradedame „griūti“. Taip yra todėl, kad silicis yra svarbus mūsų jungiamiesiems audiniams, kolageno gamybai ir tvirtai kaulų struktūrai palaikyti. Juk tai ir yra ilgaamžiškumo šaltinis.

  Mažėjančios silicio atsargos

  Su amžiumi, jau nuo 30-ies metų, natūralios silicio atsargos mūsų ląstelėse pradeda mažėti. Tam, kad išvengtume nemalonių simptomų ir palaikytume reikalingą silicio kiekį organizme, į savo mitybos racioną turėtume įtraukti silicio turinčius produktus bei vartoti maisto papildus.

  Atstačius silicio balansą, greitai pastebėsime, kaip atjaunėja ir pradeda švytėti mūsų oda, pagerėja plaukų ir nagų būklė, greičiau užgyja žaizdos, padidėja lankstumas – jei išoriškai pastebimi teigiami kūno pokyčiai, tai galime įsivaizduoti, kokia silicio nauda mūsų sveikai gyvensenai.