Norite būti informuoti apie ypatingus pasiūlymus pirmieji? Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir mes būtinai Jus informuosime, kai turėsime ypatingą pasiūlymą Jums!

Prenumeruokite naujienlaiškį


  Sekite mus

  Paieška

  Kaip apsaugoti plaukus nuo žalingo saulės ir jūros poveikio?

  plaukus

  Kaip apsaugoti plaukus nuo žalingo saulės ir jūros poveikio?

  Jau išmokome ir saulėtomis, ir debesuotomis vasaros dienomis tepti savo veido bei kūno odą apsauginiais kremais nuo saulės tiek deginantis, tiek ir po kiekvienų maudynių jūroje. O kaip gi plaukai? Jie taip pat yra stipriai pažeidžiami tiesioginių UVA ir UVB spindulių bei sūraus jūros vandens. Pakinta natūrali arba dažyta plaukų spalva, galiukai pradeda lūžinėti ir skilinėti, plaukai gali išretėti, išsausėti, ištrupėti, labiau veltis ir tapti sunkiai suvaldomi. Taigi ypatingai svarbu nepamiršti pasirūpinti ne tik savo oda, bet ir puoselėti plaukus – apsaugoti juos nuo žalingo saulės ir jūros poveikio.

  Būnant lauke, UVA ir UVB spinduliai neigiamai veikia plaukus ir pažeidžia jų struktūrą – plauko kutikulę bei keratino baltymą. Dėl to plaukai susilpnėja, skilinėja, praranda savo žvilgesį, tampa šiurkštūs. Saulė veikia kaip baliklis: reaguoja su plaukuose esančiu melaninu ir pašalina spalvą negrįžtamos cheminės reakcijos metu. Ploni, šviesūs, išsausėję ir dažyti plaukai yra labiausiai jautrūs išorinės aplinkos poveikiui. 

  Jūros vandenyje esanti druska džiovina plaukus ir galvos odą, pašalina drėgmę ir natūralius apsauginius aliejus. Dėl to plaukai tampa sausi, šiurkštūs, sunkiai šukuojami, nemalonūs liesti, lūžinėja plaukų galiukai. Galvos oda gali pradėti pleiskanoti, niežėti, tapti jautresne. Jei plaukai jau ir taip pažeisti – šviesinimo, dažymo, karštų formavimo žnyplių, saulės – tuomet sūrus jūros vanduo tik dar labiau nualina plaukus ir apsunkina jų atsistatymą. 

  Saulės ir jūros pažeistų plaukų padariniai išlieka daug ilgiau nei vasaros įdegis. Todėl dalinamės naudingais patarimais, kaip galite pasirūpinti savo galvos oda ir plaukais, kad jie išliktų gyvybingi, sveiki, žvilgantys, vešlūs ir gražūs tiek vasaros sezonu, tiek ir ištisus metus!

  Patarimai, kaip apsaugoti plaukus nuo žalingo saulės ir jūros poveikio

  • Apgaubkite plaukus skara, dėvėkite skrybėlę nuo saulės. 
  • Būkite po skėčiu nuo saulės.
  • Venkite aktyviausio saulės poveikio valandų lauke.
  • Naudokite SPF apsaugą, skirtą galvos odai ir plaukams – tepdami veidą, rankas, kūną, nepamirškite ir galvos odos.
  • Naudokite nenuplaunamą kondicionierių ir juo nuolat atgaivinkite plaukus.
  • Sušlapinkite plaukus gėlu vandeniu prieš maudynes jūroje – sausi plaukai su drėgme iškart sugeria jūros druską, o šlapi plaukai yra atsparesni.
  • Prieš maudynes jūroje, sutepkite plaukus nedideliu kiekiu įprasto arba nenuplaunamo kondicionieriaus – jis apsaugos plaukus nuo žalingo druskos ir saulės poveikio.
  • Sukelkite ir suriškite plaukus viršugalvyje, kad jie nesušlaptų arba galite dėvėti apsauginę maudymosi kepuraitę.
  • Iškart po maudynių jūros vandenyje, išskalaukite plaukus gėlu vandeniu tam, kad juose neliktų druskos. Kai tik galite, kuo greičiau išplaukite galvą, naudokite drėkinamąjį šampūną, kondicionierių, papildomai palepinkite kauke.
  • Sumažinkite karštų plaukų formavimo žnyplių naudojimą, taip pat kuo rečiau naudokite džiovintuvą ir tik vėsia vėjo srove.
  • Pasibaigus vasaros sezonui, užsirašykite pas kirpėją ir būtinai patrumpinkite suskilinėjusius plaukų galiukus.
  • Gerkite daug vandens ir palaikykite organizmo drėgmę iš vidaus.
  • Pasirūpinkite pilnaverte mityba, kad plaukai būtų aprūpinti naudingosiomis medžiagomis ir sklandžiai vyktų keratino – struktūrinio plaukų baltymo – gamybos procesas organizme.

  Puoselėkite ir apsaugokite savo plaukus iš vidaus

  Esame įpratę naudoti išorines kosmetines priemones plaukams ir tai visuomet yra gerai. Tačiau labai svarbu nepamiršti, kad plaukų sveikata ir grožis prasideda mūsų organizmo viduje. Kai kūnui užtenka drėgmės ir reikalingų maisto medžiagų, tada ir natūrali plaukų būklė yra puiki – jie gerai ir tankiai auga, yra tvirti, švelnūs, tiesiog spinduliuoja grožiu! 

  Vidinė organizmo būklė taip pat lemia ir geresnius išorinių priemonių suteikiamus rezultatus, juk kai išleidžiame nemažą sumą pinigų aukštos kokybės šampūnui, kondicionieriui, plaukų kaukei ir aliejui, tikrai norime pastebimų pokyčių. 

  Tam, kad plaukai būtų visapusiškai sudrėkinti, pamaitinti, apsaugoti, geriau augtų ir atsinaujintų – Belgijos gamintojai „Eytelia“ sukūrė bioaktyvaus silicio ir vitamino C maisto papildą SILXPERT® „Grožis iš vidaus“. Be silicio organizme negali vykti keratino sintezė – tai pagrindinis plaukų (o taip pat ir nagų) struktūrinis baltymas. Silicio maisto papildas drėkina galvos odą, o tai lemia plaukų augimą, jų struktūrą bei regeneracijos procesus.

  Atkūrus drėgmės pusiausvyrą, keratino gamybą, silicio ir vitamino C medžiagų balansą organizme, plaukai atgaus savo žvilgesį, švelnumą, elastingumą, minkštumą, paslankumą, rečiau šakosis, nauji plaukai augs stipresni, lygesni ir sveikesnės struktūros. Maisto papildas SILXPERT® „Grožis iš vidaus“ pamaitina plaukus, ramina galvos odą, mažina išsausėjimą ir sukuria apsauginį sluoksnį nuo žalingo saulės ir jūros poveikio – svarbiausia, kad žymiai pagerės ne tik plaukų, bet ir nagų, o taip pat veido ir viso kūno odos būklė.

  Geriausiems rezultatams pasiekti, rekomenduojame maisto papildą SILXPERT® „Grožis iš vidaus“ vartoti bent 3 mėnesius. Nevėlu pradėti jau dabar, kad išvengtume vasaros žalos savo kūno grožiui ir sveikatai, o taip pat lengviau vyktų regeneracijos procesai po saulėtojo sezono. 

  SILXPERT® „Grožis iš vidaus“ maisto papildas