Norite būti informuoti apie ypatingus pasiūlymus pirmieji? Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir mes būtinai Jus informuosime, kai turėsime ypatingą pasiūlymą Jums!

Prenumeruokite naujienlaiškį


  Sekite mus

  Paieška

  Kaip silicis gali padėti atsistatyti po COVID-19?

  SILXPERT® „Grožis iš vidaus“ maisto papildas

  Kaip silicis gali padėti atsistatyti po COVID-19?

  Koronavirusas (COVID-19) negailestingai puola mūsų imunitetą, organizmas patiria daug streso, o neigiamus padarinius, deja, jaučiame net ir persirgus. Jei pastebėjote bent vieną ar keletą pokovidinių reiškinių – pradėjo slinkti plaukai, susilpnėjo nagai, išsausėjo oda – normalią būklę atstatyti ir pagerinti padės silicis.

  Dažna problema – slenkantys plaukai

  Medikai teigia, kad persirgus COVID-19 nereikėtų nustebti, jog pradėjo slinkti plaukai. Taip gali nutikti dėl karščiavimo ir didelio fiziologinio bei psichologinio streso. Organizmas netenka daug naudingų vitaminų ir mikroelementų, dėl kurių stokos sutrinka plaukų mitybos ir augimo procesai. Slinkimą galite pastebėti net ir praėjus keliems mėnesiams po ligos. Atlikti tyrimai parodė, kad įprastai plaukų slinkimo problema, kaip ir kiti pokovidiniai reiškiniai, turėtų išnykti savaime iki vienerių metų laikotarpiu. Normalu, kad nė viena moteris ir nė vienas vyras nenori tiesiog laukti ir žiūrėti, kaip praranda vis daugiau plaukų. Sąmoningai galime sau padėti atsistatyti anksčiau.

  Grožio ir sveikatos specialistai pabrėžia silicio svarbą, siekiant sustabdyti plaukų slinkimą, atkurti pažeistą struktūrą ir paskatinti jų augimą. Silicis yra pagrindinė keratino ir kolageno statybinė medžiaga, iš kurių sudaryti plaukai ir oda. Nepamirškite, kad normaliai augantys ir gražūs plaukai pirmiausia prasideda nuo sveikos galvos odos, tinkamo deguonies ir maistinių medžiagų pernešimo į plaukų šaknis. Esant silicio trūkumui, sutrinka šie procesai, dėl to pradeda slinkti plaukai, taip pat pažeidžiama jų struktūra ir plaukai praranda žvilgesį, tampa silpni, greičiau lūžinėja, sausėja, pleiskanoja galvos oda.

  Sutrinka odai būtino kolageno gamyba

  Šalutinis koronaviruso padarinys – pažeisti jungiamieji audiniai ir sumažėjęs kolagenas bei sutrikę jo sintezės procesai. Kolagenas sudaro net 80% mūsų odos. Kai jo trūksta, oda tampa lengviau pažeidžiama, sausėja, trūkinėja, atsiranda įvairūs bėrimai, lėčiau gyja žaizdos, oda praranda elastingumą, švytėjimą, putlumą, greičiau raukšlėjasi. Sveika odos struktūra, kuriai reikalingas kolagenas, lemia ne tik grožį, bet ir apsauginę funkciją nuo organizmą puolančių mikrobų ir svetimkūnių.

  Tam, kad užtikrintume tinkamą kolageno kiekį ir jo gamybą organizme, mums reikalingas silicis. Kai šio mikroelemento užtenka, smegenys gauna impulsą veikti – atstatoma drėgmės pusiausvyra, greičiau vyksta odos regeneracija, silicis skatina žaizdų gijimą ir ramina odą, ji nustoja sausėti, šerpetoti, tampa lygesnė, elastingesnė ir skaistesnė.

  Grožio ir sveikatos mineralas – plaukams, nagams, odai ir imunitetui

  Dėl svarbos organizmui ir naudingųjų savybių, silicis vadinamas mūsų kūno „statybinėmis plytomis“, o taip pat „grožio ir sveikatos mineralu“. Silicis lemia kolageno, reikalingo sveikai odai, ir keratino, svarbaus plaukų ir nagų struktūrai, gamybą. Vešlūs, paslankūs, stiprūs ir žvilgantys plaukai, tvirti nagai, švelni ir jaunatviška oda – ženklai, kad silicio turime pakankamai.

  Silicis reikalingas tinkamai vidinių organų veiklai – deguonies pernešimui, virškinimo sistemai, medžiagų apykaitai, toksinų šalinimui, širdies ir kraujagyslių sveikatai, sąnarių lankstumui, geram imunitetui. Jeigu trūksta silicio, mūsų organizmas negali pasisavinti daugiau nei 70-ies kitų svarbių elementų. Taigi, nusprendus organizmą papildyti imunitetą stiprinančiais C, D ir kitais vitaminais, atkreipkite dėmesį į silicio svarbą bei naudą.

  Silicis, kurį organizmas įsisavina 100%

  Naudojant silicio papildus, atsistatymas po COVID-19 gali būti iki trijų kartų greitesnis. Plaukų slinkimo, nagų trupėjimo ir odos sausėjimo simptomus patyrę žmonės, kurie pradėjo vartoti SILXPERT® „Grožis iš vidaus“ maisto papildą, jau po 1,5 mėnesio patyrė akivaizdžius rezultatus. Plaukų slinkimas ženkliai sumažėjo arba išvis sustojo, atsigavo jų struktūra, sustiprėjo nagai ir pagražėjo oda, sumažėjo sausėjimas, ji tapo lygesnė, švelnesnė, atgavo natūralų spindesį. Jei jums virš 30 metų ir daugiau, natūraliai organizme silicio atsargos pradeda mažėti, regeneracija lėtėti, o senėjimo procesai greitėti. Todėl siekiant išvengti neigiamų padarinių, dar svarbiau papildyti organizmą šiuo mineralu.

  Tam, kad pasisavintume silicį, jis turi būti biologiškai aktyvios formos. Belgijoje gaminamas SILXPERT® „Grožis iš vidaus“ maisto papildas yra 100% išgrynintas natūralus silicis, todėl jį organizmas įsisavina pilnai. Papildo sudėtyje yra vitamino C, kuris dar labiau pagerina silicio veiksmingumą, o apie šio vitamino antioksidacines savybes ir svarbą imunitetui puikiai žinome visi. Užtenka vienos nedidelės tabletės, jog gautume reikalingą silicio paros normą, kurios negauname ir nepasisaviname su maistu.

  SILXPERT® „Grožis iš vidaus“ maisto papildas