Norite būti informuoti apie ypatingus pasiūlymus pirmieji? Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir mes būtinai Jus informuosime, kai turėsime ypatingą pasiūlymą Jums!

Prenumeruokite naujienlaiškį


  Sekite mus

  Paieška

  Ruošiatės operacijai? Randų prevencijai ir jų gydymui padės silicio atkuriamasis kremas

  randų prevencijai

  Ruošiatės operacijai? Randų prevencijai ir jų gydymui padės silicio atkuriamasis kremas

  Planuojate atlikti operaciją ir jaudinatės dėl matomų randų? Ar tai būtų chirurginė operacija dėl traumų bei kitų sveikatos problemų, ar plastinė operacija – daugelį baugina tai, kaip oda atrodys po pjūvio ir siūlų ištraukimo. Nors pirmiausia galvojame apie sveikatą, o tik vėliau apie randus, tačiau galime iš anksto paruošti savo odą lengviau ir greičiau regeneruotis. 

  Daug streso, ypač moterims, sukelia randai veido, kaklo, matomų ir sunkiai drabužiais paslepiamų vietų srityse. Žymės ant kūno trukdo atsipalaiduoti, apnuoginti savo kūną paplūdimyje per atostogas, mažina pasitikėjimą savimi, gali sukelti nemalonius jausmus. Šiais laikais tikrai galima pasitelkti kosmetines gydomąsias priemones tam, kad būtų galima sumažinti operacinių randų problemas.

  Randų prevencija ir gydymas

  Ar žinojote, kad galite pasirūpinti planinės operacijos randų prevencija iš anksto? Kaip vyks odos atsinaujinimas ir gijimo procesas priklauso ne tik nuo pačio pjūvio bei rūpesčio žaizdomis, taip pat labai svarbi odos būklė iki planuojamos operacijos. 

  Paklauskite gydytojo, kurioje vietoje planuojama atlikti pjūvį ir tepkite būsimo rando vietą SILXPERT® SKIN+ silicio atkuriamuoju kremu likus 2–3 savaitėms iki operacijos. Kremo sudėtyje esantis bioaktyvus silicis paruošia odą lengviau ištverti pažeidimus. 

  Lygiai taip pat naudokite silicio kremą po operacijos ir siūlų ištraukimo tam, kad žaizdos estetiškai gytų ir oda greičiau atsinaujintų. Tinkama priežiūra lemia tai, kad randai bus gražesni ir mažiau pastebimi. Po operacijos, pasitarus su gydytoju, naudokite SILXPERT® SKIN+ silicio atkuriamąjį kremą 1–2 mėnesius ar ilgiau.

  Kaip veikia bioaktyvus silicis?

  Silicis suaktyvina kolageno ir elastino baltymų gamybą odoje. Tai lemia odos būklę, jos stangrumą bei regeneracinius procesus. Silicis skatina jungiamojo audinio atsinaujinimą, giliai drėkina ir gerina odos elastingumą. Tvirta ir tampri oda visuomet daug geriau atlaikys tempimus, pažeidimus, operacijos metu atliekamus pjūvius.

  Drėgmė yra odos pagrindas. Kai oda yra prisotinta, pamaitinta, sudrėkinta, tuomet ji daug labiau apsaugota nuo infekcijų ir greičiau atsistato nuo pažeidimų, lengviau gyja. Silicis suteikia odai švelnumo, atkuria jos natūralią struktūrą, lygina tekstūrą ir veiksmingai mažina pooperacinius randus. 

  SILXPERT® SKIN+ silicio atkuriamasis kremas yra tinkamas naudoti prieš ir po operacijos

  Belgijos gamintojo EYTELIA sukrurtas SILXPERT® SKIN+ silicio atkuriamasis kremas yra praturtintas išgrynintu bioaktyviu siliciu, kuris visapusiškai įsigeria į odą, ją sudrėkindamas ir pamaitindamas naudingosiomis medžiagomis. 

  Kremo sudėtyje taip pat yra kininės simondsijos sėklų ekstraktas, vaistinės medetkos ekstraktas, kalninės arnikos ekstraktas, italinio šlamučio aliejus, pantenolis bei lanolinas, kurie:

  • sumažina odos sausumą, šiurkštumą, pleiskanojimą, dirginimą, niežėjimą, įtrūkimus bei paraudimus, veikdami raginio sluoksnio molekulinius komponentus,
  • turi priešuždegiminį poveikį ir apsaugo laisvųjų radikalų,
  • pagreitina žaizdų uždarymo ir gijimo procesus,
  • mažina uždegimus ant ūmių randų ir opų,
  • sumažina potrauminį ir pooperacinį skausmą,
  • lygina odą ir mažina randus.

  SILXPERT® SKIN+ silicio atkuriamąjį kremą tepkite 2–3 kartus per dieną ant būsimo arba jau esamo rando vietos ir švelniai įmasažuokite į odą.

  SILXPERT® SKIN+ silicio atkuriamasis kremas