Norite būti informuoti apie ypatingus pasiūlymus pirmieji? Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir mes būtinai Jus informuosime, kai turėsime ypatingą pasiūlymą Jums!

Prenumeruokite naujienlaiškį


  Sekite mus

  Paieška

  Silicio ir vitamino C derinys svarbus odai, plaukams, nagams ir sąnariams

  Silicis ir vitaminas C

  Silicio ir vitamino C derinys svarbus odai, plaukams, nagams ir sąnariams

  Ar žinojote, kad vitaminas C svarbus ne tik geram imunitetui, bet ir odos jaunatviškumui palaikyti, plaukų bei nagų grožiui, sąnarių lankstumui. Taip yra todėl, kad vitaminas C dalyvauja kolageno (mūsų kūno struktūrinio baltymo) gamyboje, kuri nevyktų ir be vieno svarbiausių mikroelementų žmogaus organizme – silicio. Susidūrus su senėjimo procesais, odos sausumu ir kitomis problemomis, plaukų bei nagų struktūros pakitimais, sąnarių sąstingiu ir skausmais – verta susirūpinti, galbūt organizmui trūksta silicio ir vitamino C.

  Vitamino C nauda organizmui

  Juokas yra naudingas mūsų sveikatai, tačiau vitamino C iš tikrųjų jis negamina. Mūsų organizmas pats neaprūpina ir nekaupia vitamino C, todėl būtina jo gauti su maistu bei papildais. Kodėl? Tai yra ne tik vienas svarbiausių antioksidantų, saugančių mūsų kūną nuo įvairių ligų, vitaminas C taip pat lemia kolageno, reikalingo odai, jungiamajam audiniui, sąnariams, kaulams ir dantims, gamybą. Tai reiškia, kad esant vitamino C trūkumui, suprastėja ne tik mūsų imunitetas, bet ir odos, plaukų, nagų, dantų būklė. Prasideda sąnarių skausmai, sumažėja lankstumas, atsiranda didesnė traumų tikimybė, lėčiau gyja žaizdos.

  Vitamino C vartojimas padeda kovoti su ankstyvo senėjimo procesais – raukšlių susidarymu, odos suglebimu ir papilkėjimu, pigmentinėmis dėmėmis. Organizmą papildžius vitaminu C, pagerėja bendra savijauta, atsiranda daugiau energijos, palaikoma tiek fizinė, tiek psichologinė sveikata. Ne be reikalo, vitaminas C yra vadinamas vaistu nuo visų ligų, nes jo naudingosios savybės teigiamai veikia mūsų kūną – jo grožį, jaunystę, atsparumą, grakštumą, kasdienę gyvenimo kokybę. 

  Svarbiausios silicio savybės

  Kolageno gamybai organizme vien tik vitamino C nepakanka ir būtent silicis yra vienas pagrindinių elementų šio mūsų kūnui būtino baltymo susidarymui. Maždaug nuo 25-erių natūraliai organizmo gebėjimas gaminti kolageną silpnėja, kadangi silicio atsargos su amžiumi pradeda mažėti. Silicis lemia drėgmės palaikymą odoje, o nuo to priklauso jos elastingumas, skaistumas, regeneracijos procesai. Silicis reikalingas plaukų ir nagų struktūrai, jų augimui, tvirtumui bei spindesiui. Tai mūsų grožio, sveikatos ir jaunystės šaltinis, kuris mažina raukšlių atsiradimą, padeda panaikinti pigmentines dėmes, aknės bei odos bėrimų žymes, sumažina strijas, pagreitina žaizdų gijimą.  

  Silicis yra labai svarbus sveikiems sąnariams, kremzlėms, sausgyslėms, kaulams, dantims. Organizmo papildymas siliciu ypač svarbus vyresniame amžiuje, nes apsaugo nuo kaulų retėjimo, neigiamų menopauzės simptomų. Padeda išlaikyti sausgyslių, raiščių ir raumenų tamprumą, lankstumą, paslankumą, gali palengvinti sąnarių skausmus ir kasdienį judėjimą. Silicis prilyginamas „statybinėms plytoms“, nes esant jo trūkumui tarsi pradedame „byrėti“. 

  Graži, lygi, glotni ir švytinti mūsų veido, rankų bei viso kūno oda, žvilgantys ir vešlūs plaukai, tvirti nagai, stiprūs kaulai, lankstūs sąnariai, gera medžiagų apykaita, naudingųjų medžiagų įsisavinimas, sveikas vidaus organų funkcionavimas – tai svarbaus mūsų organizmui silicio naudingosios savybės.

  SILXPERT® maisto papildo sudėtyje – silicio ir vitamino C derinio galia

  Tik pilnavertė ir suderinta mityba gali mus aprūpinti reikalingais vitaminais ir mineralais. Tačiau dažnai jų gauname nepakankamai, o termiškai apdoroti arba pastovėję po derliaus nuėmimo vaisiai ir daržovės praranda dalį naudingų elementų. Jeigu vitamino C galime lengviau gauti iš citrusų, tai silicio su maistu įsisaviname nepakankamai. SILXPERT® maisto papildo „Grožis iš vidaus“ sudėtyje yra 100% išgrynintas ir organizmui pasisavinti paruoštas silicis, veikiantis kartu su vitaminu C. 

  Silicio ir vitamino C derinys užtikrina kolageno gamybą. Taigi SILXPERT® maisto papildas padeda atkurti natūralią mūsų odos, plaukų, nagų, kaulų, raiščių ir sausgyslių struktūrą. Siekiant akivaizdžiai pastebimų rezultatų, papildą rekomenduojame reguliariai vartoti bent 3 mėnesius. Per šį laikotarpį regeneruojamos pažeistos odos ląstelės, atstatomas drėgmės balansas, stabdomi senėjimo procesai, sutvirtėja jungiamasis audinys ir sustiprėja imunitetas.

  SILXPERT® „Grožis iš vidaus“ maisto papildas