Norite būti informuoti apie ypatingus pasiūlymus pirmieji? Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir mes būtinai Jus informuosime, kai turėsime ypatingą pasiūlymą Jums!

Prenumeruokite naujienlaiškį


  Sekite mus

  Paieška

  Susigrąžinkite savo rankų odos švelnumą

  rankų oda

  Susigrąžinkite savo rankų odos švelnumą

  Dėmesys rankų odai tiek pat svarbus kaip ir veido bei kaklo odos puoselėjimas. Kiekviena savo sveikata ir grožiu besirūpinanti moteris, mama, žmona (vyrai taip pat ne išimtis) nori turėti lygias, glotnias, švelnias rankas. Jau nuo 35-erių metų oda pradeda senti, sausėti ir jos pažeidžiamumas didėja. Intensyvus drėkinimas, maitinimas ir keletas priežiūros patarimų leis vėl džiaugtis jaunatviška oda ir maloniais rankų prisilietimais.

  Rūpestis rankų oda ypač aktualus visiems, kurie turi jautrią odą, nuolat kovoja su dirgliomis, skilinėjančiomis, suragėjusiomis ar net kraujuojančiomis rankomis. Taip pat kenčia nuo psoriazės, eritemos ar erozijos, patiria odos bėrimus, niežėjimą, rankų deginimo pojūtį. Kai kurios profesijos (gydytojai, mokytojai, plaukų ir makiažo stilistai, grožio meistrai, pramonės darbuotojai ir kt.) reikalauja itin dažno rankų plovimo bei priežiūros. Jei pastebėjote, kad jūsų rankos tampa šiurkščios, sausėja, pleiskanoja, greičiau raukšlėjasi, netgi atsiranda skausmingų žaizdelių – svarbu neignoruoti problemos, o laiku pasitelkti tinkamas priemones.

  Kokie veiksniai yra žalingi rankų odai ir kaip galime ją apsaugoti?

  Žiemos šaltis ir vasaros karštis. Žiemos sezonu rankų odai kenkia per didelis šaltis, vėjas, lauke tvyranti drėgmė bei patalpų šildymas. Šie veiksniai sausina odą, sukelia paraudimus. Šaltuoju sezonu, jokiu būdu negalima eiti į lauką drėgnomis rankomis, nes oda pradės skilinėti, šerpetoti, raudonuoti, atsiras žaizdų. Todėl nepamirškite mūvėti pirštinių, kurias geriau rinktis natūralių, o ne sintetinių medžiagų (medvilnės, vilnos, odos). Vasarą odai žalingi yra tiesioginiai saulės spinduliai, karštas ir sausas oras, patalpų kondicionieriai, aplinkos dulkės. Tam, kad neatsirastų nudegimų, nepamirškite apsauginiu kremu nuo saulės tepti ne tik veido ir kūno odą, o taip pat rankas, ir žinoma, drėkinkite.

  Dažnas rankų plovimas muilu ir dezinfekavimas. Pandemijos laikotarpiu rankų higienos užtikrinimas tapo vienu svarbiausių veiksnių, siekiant sumažinti COVID-19 viruso plitimą. Rankas plauti ir dezinfekuoti yra būtina, tačiau tai dar labiau sausina odą, lemia pleiskanojimą, skilinėjimą, bėrimą, kraujuojančias žaizdeles. Kaip galime sumažinti šiuos nemalonius padarinius? Atsakymas: drėkinti, drėkinti ir dar kartą drėkinti. Svarbu, kad pasirinktas kremas turėtų ne tik drėkinamųjų savybių, bet ir apsaugotų rankas bei gydytų žaizdeles.

  Labai karštas arba labai šaltas vanduo ir buitinė chemija. Ekstremalios temperatūros vanduo pašalina natūralius odoje esančius aliejus, todėl geriausia rankas plauti po šiltu vandeniu. Buityje naudojamos cheminės priemonės, pavyzdžiui, indų ploviklis, taip pat sausina odą, pažeidžia apsaugines jos funkcijas. Guminės pirštinės sumažina žalingą cheminių medžiagų poveikį, tačiau vis tiek džiovina odą, gali sukelti perštėjimą ar kitas alergines reakcijas. Taigi po plovimo, net jei ir dėvite pirštnes, svarbu nepamiršti patepti rankas drėkinamuoju kremu ir atstatyti natūralią odos būklę.

  Silicio teigiamas poveikis odai

  Silicis yra mūsų odos jaunystės ir grožio mineralas. Organizmui šio mikroelemento pradeda natūraliai trūkti su amžiumi, todėl gali sutrikti kolageno sintezė odoje – tai lemia ne tik rankų, bet ir veido bei kūno sausėjimą, suglebimą, raukšlių atsiradimą, didesnę infekcijų tikimybę ir lėtesnį žaizdų gijimą. Taigi silicis užtikrina hidratacijos procesus, giliai drėkina odą, skatina jos regeneraciją, ramina sudirgintą odą, atkuria apsaugines funkcijas, gydo bėrimus ir žaizdas, atkuria natūralų odos balansą. Jeigu jūsų naudojamo rankų kremo sudėtis yra praturtinta siliciu, tai drėkinantis, apsauginis ir gydomasis poveikis odai bus daug efektyvesnis.

  Veiksmingas kremas, kuris padės atstatyti pažeistas rankas

  Galbūt jau išbandėte daug įvairių rankų kremų, bet neatradote to, kuris išties būtų veiksmingas? Belgijos kompanijos „Eytelia“ sukurtas inovatyvus ir patikimas SILXPERT® SKIN+ silicio atkuriamasis kremas“ yra išskirtinis dėl sudėtyje esančio silicio ir natūralių aliejų. Profesionali priemonė pasižymi dideliu spektru odai naudingų, giliai drėkinančių, maitinančių, apsauginių ir gydomųjų savybių, tinka visų tipų veido, rankų bei kūno odai. Silicio atkuriamasis kremas apsaugo odą nuo šiurkštumo, sausumo, pleiskanojimo, niežėjimo, randų, pagreitina žaizdų gijimą. Taip pat saugo odą nuo laisvųjų radikalų poveikio, atitolina senėjimo procesus, stimuliuoja kolageno gamybą, sumažina eritemą, eroziją, padeda išnykti aknės padariniams, bei kitoms odos bėrimo žymėms. Šis kremas 100% įsigeria į odą ir nepalieka jokio riebalinio sluoksnio paviršiuje, todėl patogus ir malonus naudoti kasdienybėje. Rankų oda taps švelnesnė, sveikesnė, glotnesnė, lygesnė ir gražesnė.

  SILXPERT® SKIN+ silicio atkuriamasis kremas