Norite būti informuoti apie ypatingus pasiūlymus pirmieji? Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir mes būtinai Jus informuosime, kai turėsime ypatingą pasiūlymą Jums!

Prenumeruokite naujienlaiškį


  Sekite mus

  Paieška

  Kaip apsaugoti odą nuo pigmentinių dėmių vasaros sezonu?

  pigmentinės dėmės

  Kaip apsaugoti odą nuo pigmentinių dėmių vasaros sezonu?

  Pigmentinės dėmės reiškia odos spalvos pakitimus, kuriuos dažniausiai sukelia melaninas. Šio svarbiausio odos pigmento trūkumas vadinamas hipopigmentacija, o pigmento perteklius – hiperpigmentacija. Išsiaiškinus pigmentinių dėmių atsiradimo priežastis, galima pasirinkti tinkamiausius būdus suvienodinti savo odos spalvą ir apsisaugoti nuo naujų pakitimų atsiradimo. 

  Kodėl vasarą atsiranda daugiausiai pigmentinių dėmių?

  Ultravioletiniai saulės spinduliai skatina odą pagaminti daugiau melanino, dėl kurio pertekliaus atsiranda patamsėjimai skirtingose kūno srityse – „šlakais“ arba „saulės pabučiavimais“ vadinamos pigmentinės dėmės matomos ant skruostų, kaktos, kaklo, pečių, krūtinės ir kitų veido bei kūno vietų. 

  Saulė neigiamai veikia odą, ją išsausina, nualina, gali atsirasti nudegimų, oda netenka svarbiausių baltymų – kolageno ir elastino, lemiančių jos sveiką išvaizdą, stangrumą, lygumą. Taip pat sutrinka odoje vykstantys atsinaujinimo procesai ir greičiau pasirodo senėjimo požymiai, atsiranda raukšlės. 

  Tam, kad išvengtumėte pigmentacijos ir kitų odos problemų, kurias sukelia UV spinduliai, labai svarbi tinkama apsauga. Venkite būti lauke karščiausiomis vasaros dienomis, kai saulė yra aktyviausia. Tam, kad uždengtumėte veido odą nuo UV spindulių, devėkite skrybėles nuo saulės. Nesideginkite be aukštos SPF apsaugos ir nuolat tepkite viso kūno bei veido odą apsauginiu kremu. Taip pat aktyviai drėkinkite odą bei gerkite daug vandens. 

  Jautrumas šviesai, kosmetika, paveldimumas, kontraceptikai – taip pat sukelia pigmentines dėmes

  Odos spalvos pakitimus gali sukelti jautrumas pernelyg intensyviai šviesai. Jei pastebėjote, kad būnant vietose, kuriose yra daug šviesos, atsiranda pigmentinės dėmės, vadinasi esate linkę į šį odos sutrikimą. 

  Odos pigmento pakitimai gali kilti ir dėl nesaikingo kosmetikos naudojimo. Labai svarbu rinktis kokybiškas veido ir kūno priežiūros priemones bei stebėti odos reakcijas, taip pat daryti pertraukas tarp kosmetikos naudojimo. 

  Kai pigmentacijos sutrikimai yra paveldimi ir perduodami genetiškai, dažniausiai jų prevencija nėra galima. Kiekvienas atvejis labai individualus ir geriausia pasikonsultuoti su specialistu.

  Pigmentacijos problemos dažnai pasireiškia moterims, kurios vartoja kontraceptines tabletes. Taip yra dėl jų sukelto hormonų disbalanso. Tokiu atveju, ultravioletinių saulės spindulių poveikis tik dar labiau suaktyvins pigmentinių dėmių atsiradimą.

  Depigmentuokite ir suvienodinkite savo odos spalvą

  Nors pigmentinės dėmės nėra pavojingos sveikatai, visgi stresas ir nepasitenkinimas savo veido ir kūno odos spalvos pakitimais tikrai neatneša teigiamos naudos. 

  Taip pat nebūtina išleisti daug pinigų gydymo lazeriu procedūroms, o galima pasirinkti patikimas ir kokybiškas kosmetines šviesinimo priemones, kurios taip pat turėtų gydomąjį ir apsauginį poveikį. Tik svarbu nepamiršti jų reguliariai naudoti ir laikui bėgant pastebėsite norimus rezultatus. 

  Bioaktyvaus silicio šviesinantis kremas – mažina pigmentines dėmes, drėkina odą, regeneruoja ir lygina raukšles

  Kai kremo sudėtis yra praturtinta išgrynintu bioaktyviu siliciu, galima pasitikėti, kad poveikis veido ir kūno odai bus ypač veiksmingas, atjauninantis, sulyginantis spalvą bei tekstūrą ir suteikiantis švytėjimo. 

  Kaip veikia silicis? Tai grožio mineralas, kuris skatina kolageno ir elastino gamybą odoje, giliai drėkina ir efektyviai pamaitina, suteikia stangrumo, tvirtumo ir elastingumo, lygina ir mažina raukšles. 

  Belgijoje gaminamas SILXPERT® SKIN+ silicio šviesinantis kremas mažina melanino kiekį odoje ir taip depigmentuoja, suvienodina odos spalvą, suteikia jai tolygumo ir spindesio, padeda sumažinti tamsias, saulės paveiktos veido ir kūno dėmes. Kremas taip pat apsaugo nuo tiesioginių UV spindulių ir nuo naujų pigmentinių dėmių susidarymo.

  SILXPERT® SKIN+ silicio šviesinantis kremas