Norite būti informuoti apie ypatingus pasiūlymus pirmieji? Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir mes būtinai Jus informuosime, kai turėsime ypatingą pasiūlymą Jums!

Prenumeruokite naujienlaiškį


  Sekite mus

  Paieška

  • Jūs neturite prekių krepšelyje.
  • Jūs neturite prekių krepšelyje.
  • Jūs neturite prekių krepšelyje.

  Septyni silicio stebuklai: grožiui, jaunystei ir sveikatai

  Septyni silicio stebuklai: grožiui, jaunystei ir sveikatai

  Silicis yra žinomas kaip gražinantis mineralas, stabdantis senėjimo procesus ir suteikiantis daug naudos sveikatai. Tai gyvybiškai svarbus mikroelementas, reikalingas mūsų organizmui. Yra atrasti ir moksliškai įrodyti šie silicio teikiami privalumai.

  1. Skaisti, lygi ir švytinti oda

  Silicis lemia odos elastingumą ir skatina regeneracijos procesus, stabdo raukšlių atsiradimą ir atkuria natūralų odos spindesį, skatindamas kolageno susidarymą. Silicis padeda panaikinti pigmentines dėmes, sumažinti strijas, išlyginti randus, aknės bei odos bėrimų žymes.. 

  2. Gražūs ir žvilgantys plaukai

  Kai organizme trūksta silicio, plaukai pradeda sausėti, trupėti, slinkti, jie praranda žvilgesį ir paslankumą. Norint, kad plaukai būtų sveiki, gražūs, padidėtų jų apimtis ir spindesys – svarbu aprūpinti organizmą siliciu.

  3. Tvirti nagai

  Sveikų nagų būklė, jų tvirtumas ir augimas taip pat priklauso nuo silicio kiekio mūsų kūne. Kai jo nepakanka, nagai pradeda lūžinėti, lėčiau auga ir padidėja grybelinių infekcijų rizika.

  4. Stiprūs kaulai

  Silicis reikalingas tvirtai kaulų struktūrai palaikyti. Nustatyta, kad silicis kartu su kalciu atlieka svarbų vaidmenį augimui, taip pat lemia greitesnį kaulų išnirimų ir lūžių gijimą.

  5. Didesnis lankstumas

  Judėjimas yra neatsiejama mūsų gyvenimo dalis, o silicis yra svarbus sveikiems sąnariams, jungiamajam audiniui, kremzlėms, sausgyslėms ir lemia jų lankstumą, elastingumą, paslankumą, netgi gali palengvinti sąnarių skausmus.

  6. Greičiau gyja žaizdos

  Kaip kolageno sudėtinė dalis, skatinanti odos atsinaujinimą, silicis gali pagreitinti odos nudegimų, įvairių pooperacinių ir lėtinių žaizdų, sužeidimų ir randų gijimą. 

  7. Geresnis imunitetas nuo ligų

  Silicis yra svarbi sveikos odos ir virškinimo sistemos dalis – tai yra pirmosios mūsų organizmo gynybos linijos, siekiant užkirsti kelią ligoms ir infekcijoms. Silicis padeda pašalinti toksines medžiagas ir padidina antikūnų bei antigenų gamybą.